Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin kaplaması 

Genel olarak açık alan tenis kortlarında tercih edilen Akrilik Spor Saha Zeminleri; kullanım amacı esas olmak üzere, muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel amaçla tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen şık, estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına karşı yüksek mukavemettik değerleri olan, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir Genel olarak Açık Alan Tenis Kortlarında tercih edilen bir üründür. Tenis kortları haricinde Basketbol, Voleybol, Hentbol, Badminton ve Futbol Sahaları için uygun bir kaplamadır

 

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, açık spor sahaları ve kapalı spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamaları olarak göze çarpmaktadır.

Beton veya asfalt olarak karşımıza çıkan zeminlerde tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm et kalınlığında uygulanmaktadır. Sistem komponentlerine bakacak olursak bunlar; modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boyadan oluşmaktadır. Hemen hemen tüm açık ve kapalı alan zeminler için çok amaçlı olarak kullanılır

Sert Zemin” ya da “Hard Court” olarak da bilinir. Su bazlı bir kaplama çeşididir. Beton ve asfalt yüzeylere uygulanabilir. Ekonomik ve uzun ömürlüdür.
– Akrilik Zemin Boyaları;

Akrilik zemin kaplama
Akrilik zemin fiyatı
  • Epoksi Astar; 1 KAT – 150-200 gr m2
  • Resurfacer (Dolgu Katmanı); 2 KAT – 400-600 gr m2
  • Cushion (Toz Kauçuk – Esnek Katman); 2-3 KAT – 1000 – 1200 gr m2
  • Boya ( Renk Katmanı); 2 KAT – 800-1000 gr m2
  • Oyun Çizgileri; 2 KAT

– Alt Zemin; Asfalt üzeri uygulamalardan farklı olarak beton yüzeylerde kaplamadan önce “epoksi astar” kullanılmalıdır.
– Uygulaöa Tüm katmanların su ile inceltilir. Her katmanın kuruma süresi güneşli havalarda ortalama bir saattir.
– Fiyatlar; Fiyatlandırma talep edilen kalınlığa göre ve alt zeminin beton ya da asfalt olmasına göre değişiklik gösterir.

Akrilik zemin fiyatları

290₺ mt2

Akrilik boyalar
Akrilik

Akrilik boya

Akrlik zemin

acrylic sports field flooring; Stylish, aesthetic, decorative, non-slip, designed for special purposes, for small or large areas with various resin and plastic fillings, depending on the purpose, can be used in open and closed areas, has high resistance to weather and temperature differences, can withstand heavy foot traffic and Chemicals. It is a durable road and flooring material. In this case, I am generally preferred on open tennis courts. In addition to tennis courts, it is a suitable coating for basketball, volleyball, handball, badminton and football courts.