EPDM DÖKME KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk zemin kaplama

Trend Kauçuk firması olarak en sık tercih edilen ürünlerimizin arasında kare kauçuk uygulamaları gelmektedir. Kare kauçuk çalışmalarında adından da anlaşılacağı gibi kare kauçuk plakalarla zeminlere uygulama yapıyoruz. Bu tür bir uygulamanın sizlere sunduğu önemli avantajlar söz konusu. Bu avantajların başında ise kauçuk zeminlerde oluşan hasarlı bölgeler için komple zeminde yenileme yapmanıza gerek kalmadan hasar alan kare zeminlerde değişmeler yaptırabiliyorsunuz.

Kauçuk zeminler diğer zemin uygulamalarına nazaran çok daha kullanışlı ve dayanıklı ürünlerdir. Kauçuk zeminler esnek ve darbe emici olarak bilinmektedir. Bu nedenle özellikle açık ve kapalı, çok amaçlı spor alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda su geçirmeyen ve su tutmayan yapısı ile yağmur sonrası kullanıma devam edilmektedir. Bu ürünler kolay temizlenebilen hijyenik alanlar için güvenle kullanılabilen ürünlerdir.

Karo kauçuk, bir kauçuk zemin kaplama ürünü olarak Kare Geometrik şeklinden isim almıştır. Darbelere, düşme ve yaralanmalara karşı özel olarak tasarlanmış bu ürün elastiki yapısı ile tam bir sağlık dostudur. Karo kauçuk zemin kaplama ürünleri; çocuk oyun parkları, açık alan spor sahaları, tenis kortları, basketbol sahaları, voleybol sahaları, kapalı spor sahaları, okul bahçelerinde dış mekan ve iç mekan, yürüyüş yolu, koşu yolu, köprü ve üst geçitler ve fizik rehabilite merkezlerinde kullanılmaktadır.

Karo Kauçuk zemin kaplamaları kullanılan hammadde açısından iki ’ye ayrılır.
1. EPDM’li Karo Kauçuk
2. SBR Karo Kauçuk

 

 

Karo kauçuk uygulaması: alt betonun çok düzgün olması gerekir. Eğer beton düzgün değilse tutkal sarfiyatını arttırarak daha verimli bir sonuç elde edilebilir.

Avantajları ve Özellikleri

  1. Mükemmel yapışma özelliği
  2. Yüksek esneklik düzeyi
  3. Hızlı ve kolay döşeme imkanı
  4. Ek yapılabilme
  5. Ses ve ısı izolasyonu sağlar
  6. Uzun ömürlüdür.
  7. Kaymaya karşı koruyucudur.
  8. Her türlü hava koşulunda kullanıma uygundur.

Karo Kauçuk Ebatları

40 x 40 x 2 cm 50 x 50 x 2,5 cm
40 x 40 x 2,5 cm 50 x 50 x 3 cm
40 x 40 x 3 cm 50 x 50 x 4 cm
40 x 40 x 4 cm 50 x 50 x 5 cm

UYGULAMA FİYATLARI
2 cm Karo Kauçuk Kaplama :00 – 00₺ / m² + kdv
2,5 cm Karo Kauçuk Kaplama : 00 – 00 ₺ / m² + kdv
3 cm Karo Kauçuk Kaplama : 00– 00 ₺ / m² + kdv

Fiyat Ve ÜCRETSİZ Keşif İÇİN Bize Ulaşınız